MODEL

Jeep - Wrangler JK/ JK Unlimited (2007-...)

 

JK / JK Unlimited - audio

 

W Jeepie Wranglerze montowane jest radio AM/FM z odtwarzaczem CD i MP3

Wszystkie wersje Jeepa JK posiadają standardowo radia z serii New Generation 4 (NTG4) z gniazdkami zewnętrznymi MPS i MP3 i systemem sześciu głośników, do tego dwa strategicznie umieszczone, odporne na działanie czynników atmosferycznych głośniki wysokotonowe o średnicy 19 mm i cztery głośniki o średnicy  165 mm (dwa na przednim panelu deski rozdzielczej i dwa w górnym pałąku).

Opcją we wszystkich wersjach jest system nagłośnienia klasy Premium, w którego skład wchodzi sześć głośników marki Infinity® i subwoofer o średnicy 203 mm ze wzmacniaczem o mocy 368 W.

Opcjonalnie dostępny jest również system multimedialny uconnect gps z 6,5 – calowym ekranem dotykowym zawierający dysk twardy o pojemności 30 GB i nawigację 3D z mapą Polski. Na twardym dysku przechowywane są mapy, można też na niego kopiować cyfrowe pliki muzyczne i zdjęcia z płyt CD przez port USB 2.0, można również nim zarządzać, tworząc playlisty. W skład systemu uconnect gps wchodzi także radio AM/FM/CD. System oferuje również możliwość programowania lokalizacji przy użyciu współrzędnych geograficznych oraz wybieranie i zapamiętywanie lokalizacji w pamięci komputera NAV.

 

 

opracował: szerokicheroki

 

 

 

JEEPnieci SQUAD - Copyrights
  • google