Jeepnieci - Pozdrowienia

 

The Jeep Wave - Jeepowe Pozdrowienie: Zaszczyt przypisany kierowcom z najwyższą inteligencją, gustem, klasą, i tolerancją dyskomfortu posiadania ostatecznego środka lokomocji – Jeep-a. Generalnie składa się z mocnego ruchu jedną albo obiema rękami oraz szerokiego uśmiechu na twarzy, ale może być dopasowany odpowiednio do okoliczności i lokalnie akceptowanych reguł.

Przykłady powszechnie akceptowanych modyfikacji:

• Podstawowe: Machamy ręką.

• Podczas zamieci: Kiwamy głową, ręce mogą pozostawać zamrożone do kierownicy

• Miastowe: Prostujemy palce nad kierownicą, kiwamy głową.

• Nocne: mrugamy wszystkimi posiadanymi światłami.

 

Jeep-owe Pozdrowienie - Reguły

Te reguły są próbą ułatwienia obligatoryjnego Pozdrowienia w trakcie kontaktu z innym Jeep-owym środkiem lokomocji. Chociaż istnieje kilka wariantów Pozdrowienia, poniższe reguły zostały stworzone jako łatwy do zapamiętania przewodnik kiedy Pozdrawiać i kto powinien Pozdrawiać pierwszy.

 

Reguła 1:

Jeżeli jesteś kierowcą albo pasażerem Jeep-a, i wchodzisz w kontakt z inny Jeep-em z kierowcą i/lub pasażerem powinieneś go Pozdrowić. Jeżeli napotkany Jeep jest pusty, Pozdrowienie jest nieobowiązkowe.

 

Reguła 2:

Bądź pierwszym Pozdrawiającym. Nie czekaj, po prostu Pozdrawiaj.

 

Reguła 3:

Bądź wyrozumiały. Czasami kierowca Pozdrawianego Jeep-a może nie zauważyć naszego Pozdrowienia. Wszyscy dobrze wiemy jak można się zagubić w euforii jazdy Jeep-em i zapomnieć o świecie zewnętrznym.

 

Reguła 4:

Pozdrawiaj energicznie. Kiedy podróżujesz 90 km/h naprzeciw Jeep-a jadącego 90 km/h to czasem trudno dojrzeć Pozdrowienie z nad kierownicy. Podnieś rękę tak żeby było ją widać!

 

Reguła 5:

Jeżeli otrzymałeś Pozdrowienie – odpowiedz Pozdrowieniem.

 

Reguła 6:

Czasami właściciele Jeep-ów zapominają że nie są w swoim Jeep-ie i Pozdrawiają z przyzwyczajenia. Kiedy Pozdrawia Cię kierowca Nie-Jeepa, odpowiedź na Pozdrowienie nie jest obowiązkowa, ale jest to w dobrym tonie.

 

Opracował: Marcin [ @ ]

JEEPnieci SQUAD - Copyrights
  • google